Our services are now hosted online only. Go here for the latest updates.

Our services are now hosted online only. Go here for the latest updates.

Agenda

Today
Week
List
Fri 21 aug

No activities
Sat 22 aug

One80: Thema
20:00 uur
Sun 23 aug

Kerkdienst
11:00 uur
Kerkdienst
18:00 uur
Mon 24 aug

No activities
Tue 25 aug

No activities
Wed 26 aug

Kerkdienst
19:30 uur
Thu 27 aug

Evangelisatie
18:30 uur
Fri 28 aug

Tienerclub
19:00 uur
Sat 29 aug

Team naar Groningen
11:00 uur
One80: Thema
20:00 uur
Sun 30 aug

Kerkdienst
11:00 uur
Kerkdienst
18:00 uur
Mon 31 aug

No activities
Tue 1 sep

No activities
Wed 2 sep

Kerkdienst
19:30 uur
Thu 3 sep

Evangelisatie
18:30 uur
Fri 4 sep

Tienerclub
19:00 uur
Sat 5 sep

No activities
Sun 6 sep

Kerkdienst
11:00 uur
Kerkdienst
18:00 uur
Mon 7 sep

No activities
Tue 8 sep

No activities
Wed 9 sep

Kerkdienst
19:30 uur
Thu 10 sep

Evangelisatie
18:30 uur
Fri 11 sep

Tienerclub
19:00 uur
Sat 12 sep

No activities
Sun 13 sep

Kerkdienst
11:00 uur
Kerkdienst
18:00 uur
Mon 14 sep

No activities
Tue 15 sep

No activities
Wed 16 sep

Kerkdienst
19:30 uur
Thu 17 sep

Evangelisatie
18:30 uur
Fri 18 sep

Tienerclub
19:00 uur
Sat 19 sep

No activities
Sun 20 sep

Speciale diensten met Pastor Houtman
11:00 uur
Kerkdienst
18:00 uur
Mon 21 sep

No activities
Tue 22 sep

No activities
Wed 23 sep

Kerkdienst
19:30 uur
Thu 24 sep

Evangelisatie
18:30 uur
Fri 25 sep

Tienerclub
19:00 uur
Sat 26 sep

One80: FIlm
20:00 uur
Sun 27 sep

Speciale diensten met Evangelist Ben Dekker
11:00 uur
Speciale diensten met Evangelist Ben Dekker
18:30 uur
Mon 28 sep

Speciale diensten met Evangelist Ben Dekker
19:30 uur
Tue 29 sep

Speciale diensten met Evangelist Ben Dekker
19:30 uur
Wed 30 sep

Speciale diensten met Evangelist Ben Dekker
19:30 uur
Thu 1 oct

Evangelisatie
18:30 uur
Fri 2 oct

Tienerclub
19:00 uur
Sat 3 oct

No activities
Sun 4 oct

Kerkdienst
11:00 uur
Kerkdienst
18:00 uur
Mon 5 oct

Discipelschapsklas Zwolle
19:30 uur
Tue 6 oct

No activities
Wed 7 oct

Kerkdienst
19:30 uur
Thu 8 oct

Evangelisatie
18:30 uur
Fri 9 oct

Tienerclub
19:00 uur
Sat 10 oct

No activities
Sun 11 oct

Kerkdienst
11:00 uur
Kerkdienst
18:00 uur
Mon 12 oct

No activities
Tue 13 oct

No activities
Wed 14 oct

Kerkdienst
19:30 uur
Thu 15 oct

Evangelisatie
18:30 uur
Fri 16 oct

Tienerclub
19:00 uur
Sat 17 oct

No activities
Sun 18 oct

Evangelist Patrick Saris
11:00 uur
Kerkdienst
18:00 uur
Mon 19 oct

No activities
Tue 20 oct

No activities
Wed 21 oct

Kerkdienst
19:30 uur
Thu 22 oct

Evangelisatie
18:30 uur
Fri 23 oct

Tienerclub
19:00 uur
Sat 24 oct

No activities
Sun 25 oct

Kerkdienst
11:00 uur
Kerkdienst
18:00 uur
Mon 26 oct

No activities
Tue 27 oct

No activities
Wed 28 oct

Kerkdienst
19:30 uur
Thu 29 oct

Evangelisatie
18:30 uur
Fri 30 oct

Tienerclub
19:00 uur
Sat 31 oct

No activities
Sun 1 nov

Kerkdienst
11:00 uur
Kerkdienst
18:00 uur
Mon 2 nov

No activities
Tue 3 nov

No activities
Wed 4 nov

Kerkdienst
19:30 uur
Thu 5 nov

Evangelisatie
18:30 uur
Fri 6 nov

Speciale diensten met Pastor Nomdo Schuitema
19:30 uur
Sat 7 nov

Speciale diensten met Pastor Nomdo Schuitema
19:30 uur
Sun 8 nov

Speciale diensten met Pastor Nomdo Schuitema
11:00 uur
Speciale diensten met Pastor Nomdo Schuitema
18:00 uur
Mon 9 nov

No activities
Tue 10 nov

No activities
Wed 11 nov

Kerkdienst
19:30 uur
Thu 12 nov

Evangelisatie
18:30 uur
Fri 13 nov

Tienerclub
19:00 uur
Sat 14 nov

Team naar Utrecht Oost
11:00 uur
Tienerrally in Leeuwarden
14:00 uur
Sun 15 nov

Kerkdienst
11:00 uur
Kerkdienst
18:00 uur
Mon 16 nov

No activities
Tue 17 nov

No activities
Wed 18 nov

Kerkdienst
19:30 uur
Thu 19 nov

Evangelisatie
18:30 uur
Fri 20 nov

Tienerclub
19:00 uur
Sat 21 nov

No activities
Sun 22 nov

Kerkdienst
11:00 uur
Kerkdienst
18:00 uur
Mon 23 nov

Discipelschapsklas Zwolle
17:56 uur
Tue 24 nov

No activities
Wed 25 nov

Kerkdienst
19:30 uur
Thu 26 nov

Evangelisatie
18:30 uur
Fri 27 nov

Tienerclub
19:00 uur
Sat 28 nov

No activities
Sun 29 nov

Kerkdienst
11:00 uur
Kerkdienst
18:00 uur
Mon 30 nov

No activities
Tue 1 dec

No activities
Wed 2 dec

Kerkdienst
19:30 uur
Thu 3 dec

Evangelisatie
18:30 uur
Fri 4 dec

Tienerclub
19:00 uur
Sat 5 dec

No activities
Sun 6 dec

Kerkdienst
11:00 uur
Kerkdienst
18:00 uur
Mon 7 dec

No activities
Tue 8 dec

No activities
Wed 9 dec

Kerkdienst
19:30 uur
Thu 10 dec

Evangelisatie
18:30 uur
Fri 11 dec

Tienerclub
19:00 uur
Sat 12 dec

Team uit Groningen
13:00 uur
Sun 13 dec

Dienst met Pastor Peter Majoor
11:00 uur
Kerkdienst
18:00 uur
Mon 14 dec

No activities
Tue 15 dec

No activities
Wed 16 dec

Kerkdienst
19:30 uur
Thu 17 dec

Evangelisatie
18:30 uur
Fri 18 dec

Tienerclub
19:00 uur
Sat 19 dec

No activities
Sun 20 dec

Kerkdienst
11:00 uur
Kerkdienst
18:00 uur
Mon 21 dec

No activities
Tue 22 dec

No activities
Wed 23 dec

Kerkdienst
19:30 uur
Thu 24 dec

Kerstnachtdienst
20:00 uur
Fri 25 dec

Tienerclub
19:00 uur
Sat 26 dec

No activities
Sun 27 dec

Kerkdienst
11:00 uur
Kerkdienst
18:00 uur
Mon 28 dec

No activities
Tue 29 dec

No activities
Wed 30 dec

Kerkdienst
19:30 uur
Thu 31 dec

Evangelisatie
18:30 uur
Fri 1 jan

Tienerclub
19:00 uur
Sat 2 jan

No activities
Sun 3 jan

Kerkdienst
11:00 uur
Kerkdienst
18:00 uur
Mon 4 jan

No activities
Tue 5 jan

No activities
Wed 6 jan

Kerkdienst
19:30 uur
Thu 7 jan

Evangelisatie
18:30 uur
Fri 8 jan

Tienerclub
19:00 uur
Sat 9 jan

No activities
Sun 10 jan

Kerkdienst
11:00 uur
Kerkdienst
18:00 uur
Mon 11 jan

No activities
Tue 12 jan

No activities
Wed 13 jan

Kerkdienst
19:30 uur
Thu 14 jan

Evangelisatie
18:30 uur
Fri 15 jan

Tienerclub
19:00 uur
Sat 16 jan

No activities
Sun 17 jan

Kerkdienst
11:00 uur
Kerkdienst
18:00 uur
Mon 18 jan

No activities
Tue 19 jan

No activities
Wed 20 jan

Kerkdienst
19:30 uur
Thu 21 jan

Speciale diensten met Yaw Osei Bobie
19:30 uur
Fri 22 jan

Speciale diensten met Yaw Osei Bobie
19:30 uur
Sat 23 jan

Speciale diensten met Yaw Osei Bobie
19:30 uur
Sun 24 jan

Speciale diensten met Yaw Osei Bobie
11:00 uur
Speciale diensten met Yaw Osei Bobie
18:00 uur
Mon 25 jan

No activities
Tue 26 jan

No activities
Wed 27 jan

Kerkdienst
19:30 uur
Thu 28 jan

Evangelisatie
18:30 uur
Fri 29 jan

Tienerclub
19:00 uur
Sat 30 jan

Team naar Zwolle
11:00 uur
Sun 31 jan

Kerkdienst
11:00 uur
Kerkdienst
18:00 uur
Mon 1 feb

No activities
Tue 2 feb

No activities
Wed 3 feb

Kerkdienst
19:30 uur
Thu 4 feb

Evangelisatie
18:30 uur
Fri 5 feb

Huwelijksweekend met Pastor William Bohorquez
Gehele dag
Sat 6 feb

Huwelijksweekend met Pastor William Bohorquez
Gehele dag
Sun 7 feb

Kerkdienst
11:00 uur
Kerkdienst
18:00 uur
Mon 8 feb

No activities
Tue 9 feb

No activities
Wed 10 feb

Kerkdienst
19:30 uur
Thu 11 feb

Evangelisatie
18:30 uur
Fri 12 feb

Tienerclub
19:00 uur
Sat 13 feb

Team uit Den Haag
13:00 uur
Sun 14 feb

Kerkdienst
11:00 uur
Kerkdienst
18:00 uur
Mon 15 feb

No activities
Tue 16 feb

No activities
Wed 17 feb

Kerkdienst
19:30 uur
Thu 18 feb

Evangelisatie
18:30 uur
Fri 19 feb

Tienerclub
19:00 uur
Sat 20 feb

No activities
Sun 21 feb

Kerkdienst
11:00 uur
Kerkdienst
18:00 uur
Mon 22 feb

Winterconferentie Zwolle
Gehele dag
Tue 23 feb

Winterconferentie Zwolle
3:00 uur
Wed 24 feb

Winterconferentie Zwolle
3:00 uur
Kerkdienst
19:30 uur
Thu 25 feb

Winterconferentie Zwolle
3:00 uur
Fri 26 feb

Winterconferentie Zwolle
3:00 uur
Sat 27 feb

No activities
Sun 28 feb

Pastor Mathias Kipfer
11:00 uur
Kerkdienst
18:00 uur
Mon 1 mar

No activities
Tue 2 mar

No activities
Wed 3 mar

Kerkdienst
19:30 uur
Thu 4 mar

Evangelisatie
18:30 uur
Fri 5 mar

Tienerclub
19:00 uur
Sat 6 mar

Team uit Ede
13:00 uur
Sun 7 mar

Pastor Frans Smits
11:00 uur
Kerkdienst
18:00 uur
Mon 8 mar

No activities
Tue 9 mar

No activities
Wed 10 mar

Kerkdienst
19:30 uur
Thu 11 mar

Evangelisatie
18:30 uur
Fri 12 mar

Tienerclub
19:00 uur
Sat 13 mar

Team naar Veendam
11:00 uur
Sun 14 mar

Kerkdienst
11:00 uur
Kerkdienst
18:00 uur
Mon 15 mar

No activities
Tue 16 mar

No activities
Wed 17 mar

Kerkdienst
19:30 uur
Thu 18 mar

Evangelisatie
18:30 uur
Fri 19 mar

Tienerclub
19:00 uur
Sat 20 mar

No activities
Sun 21 mar

Kerkdienst
11:00 uur
Kerkdienst
18:00 uur
Mon 22 mar

No activities
Tue 23 mar

No activities
Wed 24 mar

Kerkdienst
19:30 uur
Thu 25 mar

Evangelisatie
18:30 uur
Fri 26 mar

Team naar Bremen, Duitsland
Gehele dag
Sat 27 mar

Team naar Bremen, Duitsland
Gehele dag
Sun 28 mar

Kerkdienst
11:00 uur
Kerkdienst
18:00 uur
Mon 29 mar

No activities
Tue 30 mar

No activities
Wed 31 mar

Kerkdienst
19:30 uur
Thu 1 apr

Speciale diensten met Evangelist Jonkhout
19:30 uur
Fri 2 apr

Speciale diensten met Evangelist Jonkhout
19:30 uur
Sat 3 apr

Speciale diensten met Evangelist Jonkhout
19:30 uur
Sun 4 apr

Speciale diensten met Evangelist Jonkhout
11:00 uur
Speciale diensten met Evangelist Jonkhout
18:00 uur
Mon 5 apr

No activities
Tue 6 apr

No activities
Wed 7 apr

Kerkdienst
19:30 uur
Thu 8 apr

Evangelisatie
18:30 uur
Fri 9 apr

Tienerclub
19:00 uur
Sat 10 apr

Team naar Maastricht
11:00 uur
Sun 11 apr

Kerkdienst
11:00 uur
Kerkdienst
18:00 uur
Mon 12 apr

No activities
Tue 13 apr

No activities
Wed 14 apr

Kerkdienst
19:30 uur
Thu 15 apr

Evangelisatie
18:30 uur
Fri 16 apr

Tienerclub
19:00 uur
Sat 17 apr

No activities
Sun 18 apr

Kerkdienst
11:00 uur
Kerkdienst
18:00 uur
Mon 19 apr

No activities
Tue 20 apr

No activities
Wed 21 apr

Kerkdienst
19:30 uur
Thu 22 apr

Evangelisatie
18:30 uur
Fri 23 apr

Tienerclub
19:00 uur
Sat 24 apr

No activities
Sun 25 apr

Kerkdienst
11:00 uur
Kerkdienst
18:00 uur
Mon 26 apr

No activities
Tue 27 apr

No activities
Wed 28 apr

No activities
Thu 29 apr

No activities
Fri 30 apr

No activities
Sat 1 may

Team naar Den Haag
11:00 uur
Sun 2 may

Kerkdienst
11:00 uur
Kerkdienst
18:00 uur
Mon 3 may

No activities
Tue 4 may

No activities
Wed 5 may

No activities
Thu 6 may

No activities
Fri 7 may

No activities
Sat 8 may

Team uit Breda
13:00 uur
Sun 9 may

No activities
Mon 10 may

No activities
Tue 11 may

Speciale diensten met Artie Aragon
19:30 uur
Wed 12 may

Speciale diensten met Artie Aragon
19:30 uur
Thu 13 may

Speciale diensten met Artie Aragon
19:30 uur
Fri 14 may

Speciale diensten met Artie Aragon
19:30 uur
Sat 15 may

Speciale diensten met Artie Aragon
19:30 uur
Sun 16 may

No activities
Mon 17 may

No activities
Tue 18 may

No activities
Wed 19 may

No activities
Thu 20 may

No activities
Fri 21 may

No activities
Sat 22 may

Team naar Almelo
11:00 uur
Sun 23 may

No activities
Mon 24 may

No activities
Tue 25 may

No activities
Wed 26 may

No activities
Thu 27 may

No activities
Fri 28 may

No activities
Sat 29 may

No activities
Sun 30 may

No activities
Mon 31 may

No activities
Tue 1 jun

No activities
Wed 2 jun

No activities
Thu 3 jun

No activities
Fri 4 jun

Team naar Nijkerk
11:00 uur
Sat 5 jun

No activities
Sun 6 jun

No activities
Mon 7 jun

No activities
Tue 8 jun

No activities
Wed 9 jun

No activities
Thu 10 jun

No activities
Fri 11 jun

No activities
Sat 12 jun

No activities
Sun 13 jun

Speciale diensten met Gill Cota
11:00 uur
Speciale diensten met Gill Cota
18:00 uur
Mon 14 jun

Speciale diensten met Gill Cota
19:30 uur
Tue 15 jun

Speciale diensten met Gill Cota
19:30 uur
Wed 16 jun

Speciale diensten met Gill Cota
19:30 uur
Thu 17 jun

No activities
Fri 18 jun

No activities
Sat 19 jun

No activities
Sun 20 jun

No activities
Mon 21 jun

No activities
Tue 22 jun

No activities
Wed 23 jun

No activities
Thu 24 jun

No activities
Fri 25 jun

No activities
Sat 26 jun

Team naar Ede
11:00 uur
Sun 27 jun

No activities
Mon 28 jun

No activities
Tue 29 jun

No activities
Wed 30 jun

No activities
Thu 1 jul

No activities
Fri 2 jul

No activities
Sat 3 jul

No activities
Sun 4 jul

No activities
Mon 5 jul

No activities
Tue 6 jul

No activities
Wed 7 jul

No activities
Thu 8 jul

No activities
Fri 9 jul

No activities
Sat 10 jul

Team naar Breda
11:00 uur
Sun 11 jul

No activities
Mon 12 jul

No activities
Tue 13 jul

No activities
Wed 14 jul

No activities
Thu 15 jul

No activities
Fri 16 jul

No activities
Sat 17 jul

No activities
Sun 18 jul

No activities
Mon 19 jul

No activities
Tue 20 jul

No activities
Wed 21 jul

No activities
Thu 22 jul

No activities
Fri 23 jul

No activities
Sat 24 jul

No activities
Sun 25 jul

No activities
Mon 26 jul

No activities
Tue 27 jul

No activities
Wed 28 jul

No activities
Thu 29 jul

No activities
Fri 30 jul

No activities
Sat 31 jul

No activities
Sun 1 aug

No activities
Mon 2 aug

No activities
Tue 3 aug

No activities
Wed 4 aug

No activities
Thu 5 aug

No activities
Fri 6 aug

No activities
Sat 7 aug

No activities
Sun 8 aug

No activities
Mon 9 aug

No activities
Tue 10 aug

No activities
Wed 11 aug

No activities
Thu 12 aug

Genezingscampagne in Den Haag
19:30 uur
Fri 13 aug

Genezingscampagne in Den Haag
19:30 uur
Sat 14 aug

Genezingscampagne in Den Haag
19:30 uur
Sun 15 aug

Speciale dienst met Mitica Draghici
11:00 uur
Mon 16 aug

Zomerconferentie Zwolle
Gehele dag
Tue 17 aug

Zomerconferentie Zwolle
Gehele dag
Wed 18 aug

Zomerconferentie Zwolle
Gehele dag
Thu 19 aug

Zomerconferentie Zwolle
Gehele dag
Fri 20 aug

Zomerconferentie Zwolle
Gehele dag
Sat 21 aug

No activities
Sun 22 aug

No activities
Mon 23 aug

No activities
Tue 24 aug

No activities
Wed 25 aug

No activities
Thu 26 aug

No activities
Fri 27 aug

No activities
Sat 28 aug

Team naar Bergen op Zoom
11:00 uur
Sun 29 aug

No activities
Mon 30 aug

No activities
Tue 31 aug

No activities
Wed 1 sep

No activities
Thu 2 sep

No activities
Fri 3 sep

No activities
Sat 4 sep

No activities
Sun 5 sep

No activities
Mon 6 sep

No activities
Tue 7 sep

No activities
Wed 8 sep

No activities
Thu 9 sep

No activities
Fri 10 sep

No activities
Sat 11 sep

No activities
Sun 12 sep

No activities
Mon 13 sep

No activities
Tue 14 sep

No activities
Wed 15 sep

No activities
Thu 16 sep

No activities
Fri 17 sep

No activities
Sat 18 sep

Team naar Roosendaal
11:00 uur
Sun 19 sep

No activities
Mon 20 sep

No activities
Tue 21 sep

No activities
Wed 22 sep

No activities
Thu 23 sep

No activities
Fri 24 sep

No activities
Sat 25 sep

No activities
Sun 26 sep

No activities
Mon 27 sep

No activities
Tue 28 sep

No activities
Wed 29 sep

No activities
Thu 30 sep

No activities
Fri 1 oct

No activities
Sat 2 oct

No activities
Sun 3 oct

No activities
Mon 4 oct

No activities
Tue 5 oct

No activities
Wed 6 oct

No activities
Thu 7 oct

No activities
Fri 8 oct

No activities
Sat 9 oct

Speciale diensten met Evangelist Toppin
19:30 uur
Sun 10 oct

Speciale diensten met Evangelist Toppin
11:00 uur
Speciale diensten met Evangelist Toppin
18:00 uur
Mon 11 oct

Speciale diensten met Evangelist Toppin
19:30 uur
Tue 12 oct

Speciale diensten met Evangelist Toppin
19:30 uur
Wed 13 oct

Speciale diensten met Evangelist Toppin
19:30 uur
Thu 14 oct

No activities
Fri 15 oct

No activities
Sat 16 oct

No activities
Sun 17 oct

No activities
Mon 18 oct

No activities
Tue 19 oct

No activities
Wed 20 oct

No activities
Thu 21 oct

No activities
Fri 22 oct

No activities
Sat 23 oct

Team naar Odense, Denemarken
Gehele dag
Sun 24 oct

Team naar Odense, Denemarken
Gehele dag
Mon 25 oct

Team naar Odense, Denemarken
Gehele dag
Tue 26 oct

Team naar Odense, Denemarken
Gehele dag
Wed 27 oct

Team naar Odense, Denemarken
Gehele dag
Thu 28 oct

Team naar Odense, Denemarken
Gehele dag
Fri 29 oct

Team naar Odense, Denemarken
Gehele dag
Sat 30 oct

No activities
Sun 31 oct

No activities
Mon 1 nov

No activities
Tue 2 nov

No activities
Wed 3 nov

No activities
Thu 4 nov

No activities
Fri 5 nov

No activities
Sat 6 nov

No activities
Sun 7 nov

No activities
Mon 8 nov

No activities
Tue 9 nov

No activities
Wed 10 nov

No activities
Thu 11 nov

No activities
Fri 12 nov

No activities
Sat 13 nov

No activities
Sun 14 nov

No activities
Mon 15 nov

No activities
Tue 16 nov

No activities
Wed 17 nov

No activities
Thu 18 nov

No activities
Fri 19 nov

No activities
Sat 20 nov

Team naar Hoofddorp
11:00 uur
Sun 21 nov

No activities
Mon 22 nov

No activities
Tue 23 nov

No activities
Wed 24 nov

No activities
Thu 25 nov

No activities
Fri 26 nov

No activities
Sat 27 nov

No activities
Sun 28 nov

No activities
Mon 29 nov

No activities
Tue 30 nov

No activities
Wed 1 dec

No activities
Thu 2 dec

No activities
Fri 3 dec

No activities
Sat 4 dec

No activities
Sun 5 dec

Speciale diensten met Evangelist Kris Hart
11:00 uur
Speciale diensten met Evangelist Kris Hart
18:00 uur
Mon 6 dec

Speciale diensten met Evangelist Kris Hart
19:30 uur
Tue 7 dec

Speciale diensten met Evangelist Kris Hart
19:30 uur
Wed 8 dec

Speciale diensten met Evangelist Kris Hart
19:30 uur
Thu 9 dec

No activities
Fri 10 dec

No activities
Sat 11 dec

No activities
Sun 12 dec

No activities
Mon 13 dec

No activities
Tue 14 dec

No activities
Wed 15 dec

No activities
Thu 16 dec

No activities
Fri 17 dec

No activities
Sat 18 dec

No activities
Sun 19 dec

No activities
Mon 20 dec

No activities
Tue 21 dec

No activities
Wed 22 dec

No activities
Thu 23 dec

No activities
Fri 24 dec

No activities
Sat 25 dec

No activities
Sun 26 dec

No activities
Mon 27 dec

No activities
Tue 28 dec

No activities
Wed 29 dec

No activities
Thu 30 dec

No activities
Fri 31 dec

No activities
Sat 1 jan

No activities
Sun 2 jan

No activities
Mon 3 jan

No activities
Wed 21 oct
Kerkdienst19:30 uur
Reguliere dienst
Thu 22 oct
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 23 oct
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sun 25 oct
Kerkdienst11:00 uur
Reguliere dienst
Kerkdienst18:00 uur
Reguliere dienst
Wed 28 oct
Kerkdienst19:30 uur
Reguliere dienst
Thu 29 oct
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 30 oct
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sun 1 nov
Kerkdienst11:00 uur
Reguliere dienst
Kerkdienst18:00 uur
Reguliere dienst
Wed 4 nov
Kerkdienst19:30 uur
Reguliere dienst
Thu 5 nov
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 6 nov
Speciale diensten met Pastor Nomdo Schuitema19:30 uur
Speciale dienst
Sat 7 nov
Speciale diensten met Pastor Nomdo Schuitema19:30 uur
Speciale dienst
Sun 8 nov
Speciale diensten met Pastor Nomdo Schuitema11:00 uur
Speciale dienst
Speciale diensten met Pastor Nomdo Schuitema18:00 uur
Speciale dienst
Wed 11 nov
Kerkdienst19:30 uur
Reguliere dienst
Thu 12 nov
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 13 nov
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sat 14 nov
Team naar Utrecht Oost11:00 uur
Evangelisatie
Tienerrally in Leeuwarden14:00 uur
Tienerclub
Sun 15 nov
Kerkdienst11:00 uur
Reguliere dienst
Kerkdienst18:00 uur
Reguliere dienst
Wed 18 nov
Kerkdienst19:30 uur
Reguliere dienst
Thu 19 nov
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 20 nov
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sun 22 nov
Kerkdienst11:00 uur
Reguliere dienst
Kerkdienst18:00 uur
Reguliere dienst
Mon 23 nov
Discipelschapsklas Zwolle17:56 uur
Seminar
Wed 25 nov
Kerkdienst19:30 uur
Reguliere dienst
Thu 26 nov
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 27 nov
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sun 29 nov
Kerkdienst11:00 uur
Reguliere dienst
Kerkdienst18:00 uur
Reguliere dienst
Wed 2 dec
Kerkdienst19:30 uur
Reguliere dienst
Thu 3 dec
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 4 dec
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sun 6 dec
Kerkdienst11:00 uur
Reguliere dienst
Kerkdienst18:00 uur
Reguliere dienst
Wed 9 dec
Kerkdienst19:30 uur
Reguliere dienst
Thu 10 dec
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 11 dec
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sat 12 dec
Team uit Groningen13:00 uur
Evangelisatie
Sun 13 dec
Dienst met Pastor Peter Majoor11:00 uur
Reguliere dienst
Kerkdienst18:00 uur
Reguliere dienst
Wed 16 dec
Kerkdienst19:30 uur
Reguliere dienst
Thu 17 dec
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 18 dec
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sun 20 dec
Kerkdienst11:00 uur
Reguliere dienst
Kerkdienst18:00 uur
Reguliere dienst
Wed 23 dec
Kerkdienst19:30 uur
Reguliere dienst
Thu 24 dec
Kerstnachtdienst20:00 uur
Overig
Fri 25 dec
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sun 27 dec
Kerkdienst11:00 uur
Reguliere dienst
Kerkdienst18:00 uur
Reguliere dienst
Wed 30 dec
Kerkdienst19:30 uur
Reguliere dienst
Thu 31 dec
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 1 jan
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sun 3 jan
Kerkdienst11:00 uur
Reguliere dienst
Kerkdienst18:00 uur
Reguliere dienst
Wed 6 jan
Kerkdienst19:30 uur
Reguliere dienst
Thu 7 jan
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 8 jan
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sun 10 jan
Kerkdienst11:00 uur
Reguliere dienst
Kerkdienst18:00 uur
Reguliere dienst
Wed 13 jan
Kerkdienst19:30 uur
Reguliere dienst
Thu 14 jan
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 15 jan
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sun 17 jan
Kerkdienst11:00 uur
Reguliere dienst
Kerkdienst18:00 uur
Reguliere dienst
Wed 20 jan
Kerkdienst19:30 uur
Reguliere dienst
Thu 21 jan
Speciale diensten met Yaw Osei Bobie19:30 uur
Speciale dienst
Fri 22 jan
Speciale diensten met Yaw Osei Bobie19:30 uur
Speciale dienst
Sat 23 jan
Speciale diensten met Yaw Osei Bobie19:30 uur
Speciale dienst
Sun 24 jan
Speciale diensten met Yaw Osei Bobie11:00 uur
Speciale dienst
Speciale diensten met Yaw Osei Bobie18:00 uur
Speciale dienst
Wed 27 jan
Kerkdienst19:30 uur
Reguliere dienst
Thu 28 jan
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 29 jan
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sat 30 jan
Team naar Zwolle11:00 uur
Evangelisatie
Sun 31 jan
Kerkdienst11:00 uur
Reguliere dienst
Kerkdienst18:00 uur
Reguliere dienst
Wed 3 feb
Kerkdienst19:30 uur
Reguliere dienst
Thu 4 feb
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 5 feb
Huwelijksweekend met Pastor William BohorquezGehele dag
Seminar
Sat 6 feb
Huwelijksweekend met Pastor William BohorquezGehele dag
Seminar
Sun 7 feb
Kerkdienst11:00 uur
Reguliere dienst
Kerkdienst18:00 uur
Reguliere dienst
Wed 10 feb
Kerkdienst19:30 uur
Reguliere dienst
Thu 11 feb
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 12 feb
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sat 13 feb
Team uit Den Haag13:00 uur
Evangelisatie
Sun 14 feb
Kerkdienst11:00 uur
Reguliere dienst
Kerkdienst18:00 uur
Reguliere dienst
Wed 17 feb
Kerkdienst19:30 uur
Reguliere dienst
Thu 18 feb
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 19 feb
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sun 21 feb
Kerkdienst11:00 uur
Reguliere dienst
Kerkdienst18:00 uur
Reguliere dienst
Mon 22 feb
Winterconferentie ZwolleGehele dag
Overig
Tue 23 feb
Winterconferentie Zwolle3:00 uur
Overig
Wed 24 feb
Winterconferentie Zwolle3:00 uur
Overig
Kerkdienst19:30 uur
Reguliere dienst
Thu 25 feb
Winterconferentie Zwolle3:00 uur
Overig
Fri 26 feb
Winterconferentie Zwolle3:00 uur
Overig
Sun 28 feb
Pastor Mathias Kipfer11:00 uur
Speciale dienst
Kerkdienst18:00 uur
Reguliere dienst
Wed 3 mar
Kerkdienst19:30 uur
Reguliere dienst
Thu 4 mar
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 5 mar
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sat 6 mar
Team uit Ede13:00 uur
Evangelisatie
Sun 7 mar
Pastor Frans Smits11:00 uur
Speciale dienst
Kerkdienst18:00 uur
Reguliere dienst
Wed 10 mar
Kerkdienst19:30 uur
Reguliere dienst
Thu 11 mar
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 12 mar
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sat 13 mar
Team naar Veendam11:00 uur
Evangelisatie
Sun 14 mar
Kerkdienst11:00 uur
Reguliere dienst
Kerkdienst18:00 uur
Reguliere dienst
Wed 17 mar
Kerkdienst19:30 uur
Reguliere dienst
Thu 18 mar
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 19 mar
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sun 21 mar
Kerkdienst11:00 uur
Reguliere dienst
Kerkdienst18:00 uur
Reguliere dienst
Wed 24 mar
Kerkdienst19:30 uur
Reguliere dienst
Thu 25 mar
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 26 mar
Team naar Bremen, DuitslandGehele dag
Evangelisatie
Sat 27 mar
Team naar Bremen, DuitslandGehele dag
Evangelisatie
Sun 28 mar
Kerkdienst11:00 uur
Reguliere dienst
Kerkdienst18:00 uur
Reguliere dienst
Wed 31 mar
Kerkdienst19:30 uur
Reguliere dienst
Thu 1 apr
Speciale diensten met Evangelist Jonkhout19:30 uur
Speciale dienst
Fri 2 apr
Speciale diensten met Evangelist Jonkhout19:30 uur
Speciale dienst
Sat 3 apr
Speciale diensten met Evangelist Jonkhout19:30 uur
Speciale dienst
Sun 4 apr
Speciale diensten met Evangelist Jonkhout11:00 uur
Reguliere dienst
Speciale diensten met Evangelist Jonkhout18:00 uur
Reguliere dienst
Wed 7 apr
Kerkdienst19:30 uur
Reguliere dienst
Thu 8 apr
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 9 apr
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sat 10 apr
Team naar Maastricht11:00 uur
Evangelisatie
Sun 11 apr
Kerkdienst11:00 uur
Reguliere dienst
Kerkdienst18:00 uur
Reguliere dienst
Wed 14 apr
Kerkdienst19:30 uur
Reguliere dienst
Thu 15 apr
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 16 apr
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sun 18 apr
Kerkdienst11:00 uur
Reguliere dienst
Kerkdienst18:00 uur
Reguliere dienst
Wed 21 apr
Kerkdienst19:30 uur
Reguliere dienst
Thu 22 apr
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 23 apr
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sun 25 apr
Kerkdienst11:00 uur
Reguliere dienst
Kerkdienst18:00 uur
Reguliere dienst
Sat 1 may
Team naar Den Haag11:00 uur
Evangelisatie
Sun 2 may
Kerkdienst11:00 uur
Reguliere dienst
Kerkdienst18:00 uur
Reguliere dienst
Sat 8 may
Team uit Breda13:00 uur
Evangelisatie
Tue 11 may
Speciale diensten met Artie Aragon19:30 uur
Speciale dienst
Wed 12 may
Speciale diensten met Artie Aragon19:30 uur
Speciale dienst
Thu 13 may
Speciale diensten met Artie Aragon19:30 uur
Speciale dienst
Fri 14 may
Speciale diensten met Artie Aragon19:30 uur
Speciale dienst
Sat 15 may
Speciale diensten met Artie Aragon19:30 uur
Speciale dienst
Sat 22 may
Team naar Almelo11:00 uur
Evangelisatie
Fri 4 jun
Team naar Nijkerk11:00 uur
Evangelisatie
Sun 13 jun
Speciale diensten met Gill Cota11:00 uur
Speciale dienst
Speciale diensten met Gill Cota18:00 uur
Speciale dienst
Mon 14 jun
Speciale diensten met Gill Cota19:30 uur
Speciale dienst
Tue 15 jun
Speciale diensten met Gill Cota19:30 uur
Speciale dienst
Wed 16 jun
Speciale diensten met Gill Cota19:30 uur
Speciale dienst
Sat 26 jun
Team naar Ede11:00 uur
Evangelisatie
Sat 10 jul
Team naar Breda11:00 uur
Evangelisatie
Thu 12 aug
Genezingscampagne in Den Haag19:30 uur
Overig
Fri 13 aug
Genezingscampagne in Den Haag19:30 uur
Overig
Sat 14 aug
Genezingscampagne in Den Haag19:30 uur
Overig
Sun 15 aug
Speciale dienst met Mitica Draghici11:00 uur
Speciale dienst
Mon 16 aug
Zomerconferentie ZwolleGehele dag
Overig
Tue 17 aug
Zomerconferentie ZwolleGehele dag
Overig
Wed 18 aug
Zomerconferentie ZwolleGehele dag
Overig
Thu 19 aug
Zomerconferentie ZwolleGehele dag
Overig
Fri 20 aug
Zomerconferentie ZwolleGehele dag
Overig
Sat 28 aug
Team naar Bergen op Zoom11:00 uur
Evangelisatie
Sat 18 sep
Team naar Roosendaal11:00 uur
Evangelisatie
Sat 9 oct
Speciale diensten met Evangelist Toppin19:30 uur
Speciale dienst
Sun 10 oct
Speciale diensten met Evangelist Toppin11:00 uur
Speciale dienst
Speciale diensten met Evangelist Toppin18:00 uur
Speciale dienst
Mon 11 oct
Speciale diensten met Evangelist Toppin19:30 uur
Speciale dienst
Tue 12 oct
Speciale diensten met Evangelist Toppin19:30 uur
Speciale dienst
Wed 13 oct
Speciale diensten met Evangelist Toppin19:30 uur
Speciale dienst
Sat 23 oct
Team naar Odense, DenemarkenGehele dag
Evangelisatie
Sun 24 oct
Team naar Odense, DenemarkenGehele dag
Evangelisatie
Mon 25 oct
Team naar Odense, DenemarkenGehele dag
Evangelisatie
Tue 26 oct
Team naar Odense, DenemarkenGehele dag
Evangelisatie
Wed 27 oct
Team naar Odense, DenemarkenGehele dag
Evangelisatie
Thu 28 oct
Team naar Odense, DenemarkenGehele dag
Evangelisatie
Fri 29 oct
Team naar Odense, DenemarkenGehele dag
Evangelisatie
Sat 20 nov
Team naar Hoofddorp11:00 uur
Evangelisatie
Sun 5 dec
Speciale diensten met Evangelist Kris Hart11:00 uur
Speciale dienst
Speciale diensten met Evangelist Kris Hart18:00 uur
Speciale dienst
Mon 6 dec
Speciale diensten met Evangelist Kris Hart19:30 uur
Speciale dienst
Tue 7 dec
Speciale diensten met Evangelist Kris Hart19:30 uur
Speciale dienst
Wed 8 dec
Speciale diensten met Evangelist Kris Hart19:30 uur
Speciale dienst

Agenda

Wed 21 oct
Reguliere dienst19:30 uur
Kerkdienst
Thu 22 oct
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 23 oct
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sun 25 oct
Reguliere dienst11:00 uur
Kerkdienst
Reguliere dienst18:00 uur
Kerkdienst
Wed 28 oct
Reguliere dienst19:30 uur
Kerkdienst
Thu 29 oct
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 30 oct
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sun 1 nov
Reguliere dienst11:00 uur
Kerkdienst
Reguliere dienst18:00 uur
Kerkdienst
Wed 4 nov
Reguliere dienst19:30 uur
Kerkdienst
Thu 5 nov
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 6 nov
Speciale dienst19:30 uur
Speciale diensten met Pastor Nomdo Schuitema
Sat 7 nov
Speciale dienst19:30 uur
Speciale diensten met Pastor Nomdo Schuitema
Sun 8 nov
Speciale dienst11:00 uur
Speciale diensten met Pastor Nomdo Schuitema
Speciale dienst18:00 uur
Speciale diensten met Pastor Nomdo Schuitema
Wed 11 nov
Reguliere dienst19:30 uur
Kerkdienst
Thu 12 nov
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 13 nov
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sat 14 nov
Evangelisatie11:00 uur
Team naar Utrecht Oost
Tienerclub14:00 uur
Tienerrally in Leeuwarden
Sun 15 nov
Reguliere dienst11:00 uur
Kerkdienst
Reguliere dienst18:00 uur
Kerkdienst
Wed 18 nov
Reguliere dienst19:30 uur
Kerkdienst
Thu 19 nov
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 20 nov
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sun 22 nov
Reguliere dienst11:00 uur
Kerkdienst
Reguliere dienst18:00 uur
Kerkdienst
Mon 23 nov
Seminar17:56 uur
Discipelschapsklas Zwolle
Wed 25 nov
Reguliere dienst19:30 uur
Kerkdienst
Thu 26 nov
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 27 nov
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sun 29 nov
Reguliere dienst11:00 uur
Kerkdienst
Reguliere dienst18:00 uur
Kerkdienst
Wed 2 dec
Reguliere dienst19:30 uur
Kerkdienst
Thu 3 dec
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 4 dec
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sun 6 dec
Reguliere dienst11:00 uur
Kerkdienst
Reguliere dienst18:00 uur
Kerkdienst
Wed 9 dec
Reguliere dienst19:30 uur
Kerkdienst
Thu 10 dec
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 11 dec
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sat 12 dec
Evangelisatie13:00 uur
Team uit Groningen
Sun 13 dec
Reguliere dienst11:00 uur
Dienst met Pastor Peter Majoor
Reguliere dienst18:00 uur
Kerkdienst
Wed 16 dec
Reguliere dienst19:30 uur
Kerkdienst
Thu 17 dec
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 18 dec
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sun 20 dec
Reguliere dienst11:00 uur
Kerkdienst
Reguliere dienst18:00 uur
Kerkdienst
Wed 23 dec
Reguliere dienst19:30 uur
Kerkdienst
Thu 24 dec
Overig20:00 uur
Kerstnachtdienst
Fri 25 dec
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sun 27 dec
Reguliere dienst11:00 uur
Kerkdienst
Reguliere dienst18:00 uur
Kerkdienst
Wed 30 dec
Reguliere dienst19:30 uur
Kerkdienst
Thu 31 dec
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 1 jan
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sun 3 jan
Reguliere dienst11:00 uur
Kerkdienst
Reguliere dienst18:00 uur
Kerkdienst
Wed 6 jan
Reguliere dienst19:30 uur
Kerkdienst
Thu 7 jan
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 8 jan
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sun 10 jan
Reguliere dienst11:00 uur
Kerkdienst
Reguliere dienst18:00 uur
Kerkdienst
Wed 13 jan
Reguliere dienst19:30 uur
Kerkdienst
Thu 14 jan
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 15 jan
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sun 17 jan
Reguliere dienst11:00 uur
Kerkdienst
Reguliere dienst18:00 uur
Kerkdienst
Wed 20 jan
Reguliere dienst19:30 uur
Kerkdienst
Thu 21 jan
Speciale dienst19:30 uur
Speciale diensten met Yaw Osei Bobie
Fri 22 jan
Speciale dienst19:30 uur
Speciale diensten met Yaw Osei Bobie
Sat 23 jan
Speciale dienst19:30 uur
Speciale diensten met Yaw Osei Bobie
Sun 24 jan
Speciale dienst11:00 uur
Speciale diensten met Yaw Osei Bobie
Speciale dienst18:00 uur
Speciale diensten met Yaw Osei Bobie
Wed 27 jan
Reguliere dienst19:30 uur
Kerkdienst
Thu 28 jan
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 29 jan
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sat 30 jan
Evangelisatie11:00 uur
Team naar Zwolle
Sun 31 jan
Reguliere dienst11:00 uur
Kerkdienst
Reguliere dienst18:00 uur
Kerkdienst
Wed 3 feb
Reguliere dienst19:30 uur
Kerkdienst
Thu 4 feb
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 5 feb
SeminarGehele dag
Huwelijksweekend met Pastor William Bohorquez
Sat 6 feb
SeminarGehele dag
Huwelijksweekend met Pastor William Bohorquez
Sun 7 feb
Reguliere dienst11:00 uur
Kerkdienst
Reguliere dienst18:00 uur
Kerkdienst
Wed 10 feb
Reguliere dienst19:30 uur
Kerkdienst
Thu 11 feb
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 12 feb
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sat 13 feb
Evangelisatie13:00 uur
Team uit Den Haag
Sun 14 feb
Reguliere dienst11:00 uur
Kerkdienst
Reguliere dienst18:00 uur
Kerkdienst
Wed 17 feb
Reguliere dienst19:30 uur
Kerkdienst
Thu 18 feb
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 19 feb
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sun 21 feb
Reguliere dienst11:00 uur
Kerkdienst
Reguliere dienst18:00 uur
Kerkdienst
Mon 22 feb
OverigGehele dag
Winterconferentie Zwolle
Tue 23 feb
Overig3:00 uur
Winterconferentie Zwolle
Wed 24 feb
Overig3:00 uur
Winterconferentie Zwolle
Reguliere dienst19:30 uur
Kerkdienst
Thu 25 feb
Overig3:00 uur
Winterconferentie Zwolle
Fri 26 feb
Overig3:00 uur
Winterconferentie Zwolle
Sun 28 feb
Speciale dienst11:00 uur
Pastor Mathias Kipfer
Reguliere dienst18:00 uur
Kerkdienst
Wed 3 mar
Reguliere dienst19:30 uur
Kerkdienst
Thu 4 mar
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 5 mar
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sat 6 mar
Evangelisatie13:00 uur
Team uit Ede
Sun 7 mar
Speciale dienst11:00 uur
Pastor Frans Smits
Reguliere dienst18:00 uur
Kerkdienst
Wed 10 mar
Reguliere dienst19:30 uur
Kerkdienst
Thu 11 mar
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 12 mar
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sat 13 mar
Evangelisatie11:00 uur
Team naar Veendam
Sun 14 mar
Reguliere dienst11:00 uur
Kerkdienst
Reguliere dienst18:00 uur
Kerkdienst
Wed 17 mar
Reguliere dienst19:30 uur
Kerkdienst
Thu 18 mar
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 19 mar
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sun 21 mar
Reguliere dienst11:00 uur
Kerkdienst
Reguliere dienst18:00 uur
Kerkdienst
Wed 24 mar
Reguliere dienst19:30 uur
Kerkdienst
Thu 25 mar
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 26 mar
EvangelisatieGehele dag
Team naar Bremen, Duitsland
Sat 27 mar
EvangelisatieGehele dag
Team naar Bremen, Duitsland
Sun 28 mar
Reguliere dienst11:00 uur
Kerkdienst
Reguliere dienst18:00 uur
Kerkdienst
Wed 31 mar
Reguliere dienst19:30 uur
Kerkdienst
Thu 1 apr
Speciale dienst19:30 uur
Speciale diensten met Evangelist Jonkhout
Fri 2 apr
Speciale dienst19:30 uur
Speciale diensten met Evangelist Jonkhout
Sat 3 apr
Speciale dienst19:30 uur
Speciale diensten met Evangelist Jonkhout
Sun 4 apr
Reguliere dienst11:00 uur
Speciale diensten met Evangelist Jonkhout
Reguliere dienst18:00 uur
Speciale diensten met Evangelist Jonkhout
Wed 7 apr
Reguliere dienst19:30 uur
Kerkdienst
Thu 8 apr
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 9 apr
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sat 10 apr
Evangelisatie11:00 uur
Team naar Maastricht
Sun 11 apr
Reguliere dienst11:00 uur
Kerkdienst
Reguliere dienst18:00 uur
Kerkdienst
Wed 14 apr
Reguliere dienst19:30 uur
Kerkdienst
Thu 15 apr
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 16 apr
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sun 18 apr
Reguliere dienst11:00 uur
Kerkdienst
Reguliere dienst18:00 uur
Kerkdienst
Wed 21 apr
Reguliere dienst19:30 uur
Kerkdienst
Thu 22 apr
Evangelisatie18:30 uur
Evangelisatie
Fri 23 apr
Tienerclub19:00 uur
Tienerclub
Sun 25 apr
Reguliere dienst11:00 uur
Kerkdienst
Reguliere dienst18:00 uur
Kerkdienst
Sat 1 may
Evangelisatie11:00 uur
Team naar Den Haag
Sun 2 may
Reguliere dienst11:00 uur
Kerkdienst
Reguliere dienst18:00 uur
Kerkdienst
Sat 8 may
Evangelisatie13:00 uur
Team uit Breda
Tue 11 may
Speciale dienst19:30 uur
Speciale diensten met Artie Aragon
Wed 12 may
Speciale dienst19:30 uur
Speciale diensten met Artie Aragon
Thu 13 may
Speciale dienst19:30 uur
Speciale diensten met Artie Aragon
Fri 14 may
Speciale dienst19:30 uur
Speciale diensten met Artie Aragon
Sat 15 may
Speciale dienst19:30 uur
Speciale diensten met Artie Aragon
Sat 22 may
Evangelisatie11:00 uur
Team naar Almelo
Fri 4 jun
Evangelisatie11:00 uur
Team naar Nijkerk
Sun 13 jun
Speciale dienst11:00 uur
Speciale diensten met Gill Cota
Speciale dienst18:00 uur
Speciale diensten met Gill Cota
Mon 14 jun
Speciale dienst19:30 uur
Speciale diensten met Gill Cota
Tue 15 jun
Speciale dienst19:30 uur
Speciale diensten met Gill Cota
Wed 16 jun
Speciale dienst19:30 uur
Speciale diensten met Gill Cota
Sat 26 jun
Evangelisatie11:00 uur
Team naar Ede
Sat 10 jul
Evangelisatie11:00 uur
Team naar Breda
Thu 12 aug
Overig19:30 uur
Genezingscampagne in Den Haag
Fri 13 aug
Overig19:30 uur
Genezingscampagne in Den Haag
Sat 14 aug
Overig19:30 uur
Genezingscampagne in Den Haag
Sun 15 aug
Speciale dienst11:00 uur
Speciale dienst met Mitica Draghici
Mon 16 aug
OverigGehele dag
Zomerconferentie Zwolle
Tue 17 aug
OverigGehele dag
Zomerconferentie Zwolle
Wed 18 aug
OverigGehele dag
Zomerconferentie Zwolle
Thu 19 aug
OverigGehele dag
Zomerconferentie Zwolle
Fri 20 aug
OverigGehele dag
Zomerconferentie Zwolle
Sat 28 aug
Evangelisatie11:00 uur
Team naar Bergen op Zoom
Sat 18 sep
Evangelisatie11:00 uur
Team naar Roosendaal
Sat 9 oct
Speciale dienst19:30 uur
Speciale diensten met Evangelist Toppin
Sun 10 oct
Speciale dienst11:00 uur
Speciale diensten met Evangelist Toppin
Speciale dienst18:00 uur
Speciale diensten met Evangelist Toppin
Mon 11 oct
Speciale dienst19:30 uur
Speciale diensten met Evangelist Toppin
Tue 12 oct
Speciale dienst19:30 uur
Speciale diensten met Evangelist Toppin
Wed 13 oct
Speciale dienst19:30 uur
Speciale diensten met Evangelist Toppin
Sat 23 oct
EvangelisatieGehele dag
Team naar Odense, Denemarken
Sun 24 oct
EvangelisatieGehele dag
Team naar Odense, Denemarken
Mon 25 oct
EvangelisatieGehele dag
Team naar Odense, Denemarken
Tue 26 oct
EvangelisatieGehele dag
Team naar Odense, Denemarken
Wed 27 oct
EvangelisatieGehele dag
Team naar Odense, Denemarken
Thu 28 oct
EvangelisatieGehele dag
Team naar Odense, Denemarken
Fri 29 oct
EvangelisatieGehele dag
Team naar Odense, Denemarken
Sat 20 nov
Evangelisatie11:00 uur
Team naar Hoofddorp
Sun 5 dec
Speciale dienst11:00 uur
Speciale diensten met Evangelist Kris Hart
Speciale dienst18:00 uur
Speciale diensten met Evangelist Kris Hart
Mon 6 dec
Speciale dienst19:30 uur
Speciale diensten met Evangelist Kris Hart
Tue 7 dec
Speciale dienst19:30 uur
Speciale diensten met Evangelist Kris Hart
Wed 8 dec
Speciale dienst19:30 uur
Speciale diensten met Evangelist Kris Hart